Év Vállalkozója Díj 2026 jelölési lap
Payload Logo

A VOSZ Budapesten folytatja „Egészségre Vállalkozunk” rendezvénysorozatát

2023. 08. 28. | VOSZ-Infó

A VOSZ „Egészségre Vállalkozunk” rendezvénysorozatának második állomása Budapesten lesz szeptember 2-án.

Tisztelt Tagjaink!

A Vállalkozók és Munkáltatók Országos Szövetsége (VOSZ) a társadalmi felelősségvállalás újabb területén is aktív tevékenységbe kezdett, amikor a VOSZ Egészségügyi Tagozata 2023. májusában hosszútávú együttműködési keretmegállapodást írt alá a Semmelweis Egyetem mellett működő Integrált Betegellátásért Közhasznú Alapítvánnyal (IBKA), a Sürgősségi Orvostani Klinika együttműködésével. Arra vállalkoztak, hogy a VOSZ Egészségügyi Tagozatának szervezésében rendszeres időközönként, országosan minden megyében kiemelten újraélesztési ismeretek, életmentési alapok oktatását kezdik.

Országos rendezvénysorozatunk második állomása Budapest, amelyre Marosi Lászlóval, a VOSZ Budapesti és Pest vármegyei Szervezet elnökével közösen, ezúton tisztelettel meghívjuk Önöket!  „Egészségre Vállalkozunk” elnevezésű budapesti programunkon most is újraélesztési ismereteket, életmentő technikákat, a defibrillátor használatát,életmentést segítő probléma időben történő felismerését ismertetjük, továbbá baleseti elsősegélyt a mentők szakszerű hívásának bemutatásával együtt, mivel ezen ismeretekre egyre nagyobb szükség mutatkozik.

Oktatási programunk célja az életmentés időben történtő megkezdése, a stroke és a szívinfarktus tüneteinek felismerése, a félrenyelésből adódó fulladás megakadályozása és ficamok helyszíni elsősegélynyújtása, amíg orvos elé kerül a sérült.

Helyszín: Flex Gym Budapest (1012 Budapest, Márvány u. 17.) III. emelet (váltócipő vagy zokni szükséges!)

Időpont: 2023. szeptember 2. (szombat) de. 10.00 óra

ElőadókSemmelweis Egyetem orvosai, egészségügyi szakemberei

…és hogy mi várható? Elméleti és gyakorlati oktatás, kiemelten: életmentő és újraélesztési gyakorlati technikák, szituációs játékok, versenyek. A rendezvény a létszámtól is függően kb. 5 óra időtartamú, egy tervezett szünettel.

Az egészségügyi képzésen résztvevők a rendezvény végén a képzés elvégzését igazoló, a Semmelweis Egyetem és a VOSZ Egészségügyi Tagozat által dedikált oklevelet kapnak.

A program VOSZ-tagok részére ingyenes, de regisztrációhoz kötött, szervezési okok miatt 2023. augusztus 25-ig várjuk jelentkezésüket.

Regisztrálni lehet: titkarsag@vosz-kmrsz.hu és glaser.katona.zsuzsanna@vosz.hu címeken.

Egy életünk van, vigyázzunk rá! Várjuk Önöket oktatásunkra!

Tisztelettel:

Marosi László

VOSZ BPVRSZ elnök,

Gláser-Katona Zsuzsanna

VOSZ Egészségügyi Tagozat képviseletében

Széchenyi Terv Plusz banner
Széchenyi investment banner