Az üzleti reality nézői valódi cégek valódi történeteit és hétköznapi kihívásait ismerhetik meg három kulcstémában: digitalizáció, fenntarthatóság és generációváltás. A főszereplő kis- és középvállalkozások fejlődését témánként egy-egy tapasztalt vállalatvezető páros — a Cégfejlesztők — segítik. A műsor olyan valós üzleti kihívásokat mutat be, és egyben rávilágít azok megoldásaira, amelyekből más vállalkozások is profitálhatnak, valamint a nézők is gyakorlati ötleteket, inspirációt nyerhetnek – írta a vosz.hu.
Az első részben a három témakör mentén kilenc magyar kis- és középvállalkozást ismerhetnek meg a nézők. Kiderül, hogy miben erősek, milyen elakadásaik vannak és hol lenne szükségük segítségre ahhoz, hogy szintet léphessenek. A kilenc cégből viszont csak három juthat tovább, témakörönként egy, hogy a Cégfejlesztők segítségével intenzív, személyre szabott fejlesztési folyamatban vehessenek részt.
Nézze meg az 1. részt!
Az első részben ez a kilenc magyar vállalkozás indult el a siker útján:
Digitalizáció:
- Ganzair Kompresszortechnika Kft.
- Kuube Hungary Kft.
- UgrinPack-Erdősi Kereskedelmi és Szolgáltató Kft.
Fenntarthatóság:
- Magyar Piszke Papír Kft.
- Oázis Kertészeti Kft.
- Vita Stilo Hungary Kft. - Mentes Cukrászüzem
Generációváltás:
- Büttner és Társai Szerszámelemgyártó és Kereskedelmi Kft.
- EHISZ Ipari és Szolgáltató Zrt.
- Észak-Kelet Flóra Kft. - Dekorplaza.hu
A második rész elejére a Cégfejlesztő párosok alapos mérlegelés után kiválasztják, hogy melyik vállalkozást tudják a leghatékonyabban támogatni az előttük álló, nyolchetes intenzív fejlesztési szakaszban. A hatrészes műsor záróepizódjában neves szakmai zsűri dönt arról, hogy a három vállalkozás közül melyik érte el a legnagyobb fejlődést.
A szakmai zsűri tagjai:
- • Deli Daniella, Energiaügyi Minisztérium, klímapolitikáért felelős helyettes államtitkár
- • Eppel János, VOSZ, elnök
- • Dr. Fábián Ágnes, JVSZ elnök, Henkel Magyarország, ügyvezető igazgató
- • Hegedüs Éva, Gránit Bank, elnök-vezérigazgató
- • Kapitány István, Menedzserszövetség elnök, Shell korábbi globális alelnök
- • Szabados Richárd, Nemzetgazdasági Minisztérium, kis- és középvállalkozások fejlesztéséért és technológiáért felelős államtitkár
Az első két rész ismétlését június 7-én és június 8-án 20:55 órától az ATV Extra csatornán nézhetik meg. A következő rész június 10-én és június 11-én 21:55-től kerül műsorra az ATV-n. A Cégfejlesztők digitálisan a TV2 Play felületén nézhető vissza, izgalmas extra tartalmakkal.